uvádí...
Přejít na web Volba spotřebitelů

O projektu

Co je Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka?

Marketingový program, který již dvacátým čtvrtým rokem monitoruje, oceňuje a podporuje nové a inovované výrobky nebo výrobkové řady uvedené na český rychloobrátkový trh.

KDO MŮŽE PŘIHLÁSIT SVÉ PRODUKTOVÉ NOVINKY?

Výrobci a distributoři rychloobrátkového zboží (s výjimkou tabákových výrobků), doplňků stravy a OTC přípravků, kteří uvedli na český trh nové nebo inovované výrobky či výrobkové řady od ledna 2023 do května 2024. Inovace může být produktového nebo marketingového charakteru. Mezi firmy přihlašující své výrobky patří jak velké mezinárodní, tak i menší domácí společnosti.

JAK SE VYBÍRAJÍ VÍTĚZNÉ VÝROBKY?

Oceněné produkty jsou vyhlášeny na základě průzkumu realizovaném na reprezentativním vzorku 4 000 českých respondentů společností NielsenIQ.

JAK SE MŮŽE DO PROGRAMU ZAPOJIT KTERÝKOLIV SPOTŘEBITEL?

Každý spotřebitel se může do programu zapojit prostřednictvím spotřebitelských soutěží, které vypisuje organizátor ve spolupráci s partnery programu a ve kterých může spotřebitel vyhrát balíčky s přihlášenými výrobky. Vítězem každé soutěže je jeden produkt, který je oceněn jako Nejoblíbenější novinka uživatelů / čtenářů daného média.

ČÍSLA JAKO DŮKAZ, VOLBA SPOTŘEBITELŮ PRODÁVÁ!

  • 48 % českých spotřebitelů zná logo.
  • O 830 % vzrostl v průměru objem prodeje promovaných výrobků během retailové promoce
  • 69 % obchodníků potvrdilo zvýšení prodejů díky logu
  • 75 % obchodníků zalistuje výrobky kvůli logu

© 2024 Atoz Group